Kielichy w Gilded Tarot

AS KIELICHÓW – początki uczucia, nowy związek, coś radosnego, a także jakieś twórcze pomysły, świtanie czegoś nowego. Zaczynamy dostrzegać coś, co właśnie powstaje. Początkowa faza, ale duże szanse na bliską relację. As Kielichów to intensywne uczucia, którymi warto żyć, póki trwają.

2 KIELICHÓW – Jednoczy dwa bieguny – np. rozsądek i szaleństwo, młodość i dojrzałość. Jest to zjednoczenie piękne i uczuciowe. Oznacza związek dwóch osób, które są całkiem inne, a mimo to potrafią się dogadać, może też być początkiem relacji biznesowej – wtedy gwarantuje sukces, gdyż taka współpraca opiera się na intuicji, nie samym rozsądku, a dwie osoby znakomicie się uzupełniają.

3 KIELICHÓW – wdzięczność wyrażana bliskim, czas radości, który należy przeżywać w pełni. Przebywanie w gronie najbliższych osób, zgrana grupa ludzi, którzy świetnie się dogadują i dobrze się znają, czują się fantastycznie w swoim towarzystwie. Pełne, spełnione emocje okazywane bliskim.

4 KIELICHÓW – melancholia, niedostrzeganie tego co się już ma, niedocenienie tego co już zdążyliśmy zdobyć. Najczęściej oznacza u mnie marzenia, które nie dojdą do skutku, platoniczna miłość, rozmyślanie wieczorami o ukochanym, który nawet o tym nie wie…

5 KIELICHÓW – niestabilność emocjonalna, rozpaczanie po stracie, która wcale nie jest tak wielka jak nam się wydaje, jeszcze wiele na nas czeka, ale w tej chwili tego nie dostrzegamy, dopiero po otrząśnięciu się zaczniemy patrzeć bardziej obiektywnie, póki co słabość, a nawet chęć zwrócenia na siebie uwagi.

6 KIELICHÓW – za dużo porównywania do przeszłości, rozmyślania o niej. Takie podejście może zniszczyć chwilę obecną, bo jak wiadomo wszystko się zmienia, a obraz tego co było, też ulega koloryzowaniu.

7 KIELICHÓW – chwilowe zachcianki, pokusy życia, którym nie powinniśmy się poddawać, gdyż mogą odwieść nas od obranego wcześniej celu, delikatne „skoki w bok”, jakieś flirty, pisanie, ale raczej na tym się kończy. Jeśli chodzi o relacje ta karta mówi mi, żeby nie oceniać innych, bo każdy jest oryginalny, wnosi coś od siebie i jest potrzebny.

8 KIELICHÓW – koniec jakiegoś etapu, który zaowocował zrozumieniem popełnionych błędów, przejrzeniem na oczy, wyzwolenie się ze starych schematów myślowych, postanowienie nowych. Dopiero teraz spadły klapki z oczu i można zacząć nowy rozdział. Oznacza również chęć ucieczki od problemów. W relacjach pokazuje, że to co było lub jeszcze przez chwilę jest, nie wystarcza nam i chcemy czegoś więcej, byliśmy ślepi, a teraz widzimy prawdę, dostrzegamy więcej.

9 KIELICHÓW – pozytywna karta, dzielenie się tym co mamy, niekoniecznie materialnie, ale głównie rozdawanie uczuć, chcemy otoczyć kogoś opieką, dać tej osobie jak najwięcej od siebie, czasem wręcz przesadnie, bo bez namysłu jesteśmy w stanie spełniać zachcianki, mimo że to czasem nierozsądne. Kierowanie się emocjami i uczuciami, dostatek wewnętrzny, czujemy się przepełnieni, chcemy rozdawać to co mamy najlepsze.

10 KIELICHÓW – rodzina, stagnacja w pozytywnym sensie, ustatkowanie się lub powrót do rodzinnego domu. Karta miłości, spokoju i odpoczynku psychicznego. Spokojne życie, niemartwienie się niczym.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s