„ISSA – Sekretne lata z życia Jezusa” Lois Drake

Autor: Lois Drake

Tytuł: Issa – Sekretne lata z życia Jezusa

Wydawnictwo: Illuminatio

Liczba stron: 224

Wydanie: I

Rok wydania: Białystok 2011

Chciałabym podzielić się z Wami pewną pozycją…

Zanim zaczęłam czytać tą książkę, byłam przygotowana na typowo historyczną lekturę, jednak szybko okazało się, że czyta się ją bardzo łatwo, szybko i przyjemnie. Jest barwną opowieścią o sekretnych dziejach Jezusa, zaczynających się od nastoletnich lat jego życia. Okazuje się, że miał młodsze rodzeństwo – brata i siostrę, o czym nie wspomina Pismo Święte. 

Historia prawdopodobieństwa dziejów Jezusa jest opowiedziana w tej książce bardzo przyjemnym językiem. Okazuje się, że podróżował na Wschód, aby rozwijać się duchowo, uczyć się od mistrzów Wschodu. Zgłębiał nauki buddyjskie mimo, że był Żydem i rozumiał prawo karmy. Może dla niektórych to będzie zaskoczeniem, ale też kiedyś nie wiedział wszystkiego, był człowiekiem jak każdy z nas, urodził się bez wiedzy, zdobył ją dopiero z czasem. Jego postać znana jest nam pod zupełnie innym kątem, dlatego warto przeczytać tą książkę, choćby po to, aby poznać odmienny punkt widzenia, moim zdaniem bardziej przystępny dla zwykłego śmiertelnika, niż opisuje go Kościół.

Od momentu kiedy przeczytałam opis tej książki chciałam ją mieć i muszę powiedzieć, że nie zawiodłam się.

2 comments on “„ISSA – Sekretne lata z życia Jezusa” Lois Drake

    • Na początku filmiku jest napisane „jak wszystkie świadome rasy w tym stadium rozwoju czujecie się na Waszej planecie odizolowani” – to nie jest dowód na wysoki rozwój istoty, ale na źle zsynchronizowaną czakrę serca ze światem, ludźmi… Do tego typu materiałów odnoszę się z wielką rezerwą.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s