Dusze w stanie rozkładu

Kiedyś już czytałam na temat rozkładu dusz, ale było to w kontekście straszenia ludzi, że jak nie zaczną być świadomi, to ich dusza ulegnie rozpadowi. No cóż… To po części prawda.

Spokojnie, skoro to czytasz, już jesteś w lepszej sytuacji.

Zdarzyło się tak, że spotkałam duszę w stanie rozkładu i przekonałam się, że to prawda, jednak jest to możliwe. Wcześniej było to dla mnie tak okropne, że chyba nie chciałam w to wierzyć.

Taka dusza już niestety nie kontaktuje, jest w stanie rozkładu, ponieważ czynniki zewnętrzne sprawiły, że została rozdarta na części, a że nie jest to sprawa fizyczna, tylko energetyczna, potrzeba czasu na całkowity rozkład energii tak silnej jak dusza.

Czasami jest tak, że człowiek nie chce niczego zrozumieć, nic go go interesuje, żaden rozwój i woli tkwić w swojej bańce. W porządku, rozumiem i nikogo na siłę nie można wyciągać z letargu, w którym się znajduje, ponieważ taka jest wola tego człowieka. Pomijając to, że wolną wolę też można oszukiwać, nic nie da się zrobić bez świadomej woli duszy. Taki człowiek powoli zatraca świadomość i zostaje coraz bardziej zainfekowany różnymi implantami, połączeniami, inicjacjami, aż w pewnym momencie wpływa na niego tak wiele silnych połączeń, że jego dusza staje się nieaktywna i te połączenia zaczynają wysysać jej energię.

Czasami ludzie budzący się nie wiedzą jeszcze co tak naprawdę kryje się za pojęciem „ezoteryki” lub „rozwoju osobistego”, często są kuszeni różnego rodzaju inicjacjami, które mają pomóc mu w rozwoju. W praktyce wygląda to tak, że zamiast pozbywać się połączeń, nabywa ich jeszcze więcej… Dlatego czuje się coraz gorzej, słabiej i już wszystko zaczyna się mieszać, ma wątpliwości czy duchowość to nie jakieś szarlataństwo, prowadzące donikąd. Jeśli tylko włączy się ta czerwona lampka – to świetnie! Oznacza to, że jest jeszcze nadzieja i wielka szansa na prawdziwe przebudzanie! W innym przypadku podpięcia i inicjacje mogą spowodować wysysanie duszy i wtedy – wiadomo co się dzieje.

Dlatego świadomość jest ważna, bo to ona generuje wolną wolę.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s