Matrix przestrzeni ziemskiej

Na pewno zastanawialiście się kiedyś dlaczego dusze tutaj schodzą, mimo tego, co się dzieje na Ziemi, jakie panują warunki i co rządzi światem… Często ludzie mówią „to nie mój świat, nie moja bajka” lub „mój dom jest gdzie indziej”.

Ziemia w swojej przestrzeni energetycznej otoczona jest sztucznie stworzoną piękną iluminacją, czymś w rodzaju obrazu holograficznego wyświetlającego fałszywy obraz życia. Ten obraz jest bardzo zachęcający dla dusz z zewnątrz, patrząc na niego, chcą spróbować życia tutaj i wcielają się… Później wpadają w matrixa, z którego bardzo ciężko wyjść i są oszukiwani, zobowiązują się o pracy z karmą, a dalej… to już wiecie.

Są dusze, które podróżują po przestrzeni energetycznej oglądając wszechświat. Robią to, bo lubią lub są rasą o takich założeniach. Ich ciała są na tyle niematerialne, że mogą poruszać się bardzo szybko i łatwo. W pewnym momencie mijają Ziemię i uznają, że podoba im się to co widzą, podlatują bliżej i… gęstość wciąga ich do ciała, materializuje. Wtedy, co niektóre zszokowane tym co się dzieje, już niestety nie wiedzą co zrobić, jak się wydostać, ponieważ nigdy nie znalazły się w takiej sytuacji.

Z tego co ostatnio zauważyłam, po wszechświecie rozpowszechnione są tunele czasoprzestrzenne, które wciągają jak magnes i prowadzą wprost do przestrzeni ziemskiej, są pułapką, tak jak i „projekt Ziemia”. Jest to kolejny powód, dla którego dusze znajdują się tutaj – przez przypadek.

Celem systemu jest zablokowanie jak największej ilości dusz w przestrzeni Ziemi, po to, aby czerpać z nich energię potrzebną do jego funkcjonowania. Bez ludzi ten system by się rozpadł, dlatego im więcej dusz odwraca się i idzie w swoją stronę, tym bardziej panikują, zastraszają i robią wszystko, żeby dusza z powrotem była w ich posiadaniu.

Energia czerpana jest przez karmę, religie, zgrupowania, media, wszystkie negatywne rzeczy, którym daje się energię, myśli się o nich i które wpływają na człowieka w negatywny sposób, a także przez podpięcia i implanty w energetycznym ciele człowieka. Dodatkowo wytwarzają impulsy, które „pomagają” źle się czuć, nieprawidłowo funkcjonować, tworzyć toksyczne relacje itp. itd. Kiedy nieświadoma dusza znajduje się w środku systemu mają możliwość ją kontrolować i czerpać z niej jak najwięcej… Po śmierci oszukują ją i projektują kolejne wcielenia, aby została z nimi jak najdłużej.

Matrixem jest nie tylko życie fizyczne, ale także to, co dzieje się po śmierci – miejsca, gdzie dusza udaje się na odpoczynek, oczyszczenie, Rada karmiczna, przewodnicy, byty, bogowie i anioły – wszyscy są częścią tego systemu. Z tego co zauważyłam świadomość po śmierci nie wzrasta, pozostaje na takim poziomie, jaki nabyliśmy podczas życia. Wychodząc z ciała i stając się duchem nadal nie pamięta się co należy zrobić, aby wyjść z systemu, bo pójście do światła niestety wyjściem nie jest – wprost przeciwnie…

Cała praca do wykonania jest tutaj, podczas życia, bo jeśli nabędziemy odpowiednią ilość wiedzy, to nasz duch wystarczająco się nią nasączy i będzie wiedział co robić. Najważniejszym elementem jest wolna wola i świadomość, że na nic nie trzeba się zgadzać, później już kwestia wiary w siebie, swoje możliwości.

Jeśli nie iść w światło, to co robić? Trzeba aktywować je w sobie. Całość jest opisana tutaj, więc nie ma sensu powtarzać. https://krystal28.wordpress.com/2014/08/25/jak-opuscic-system-reinkarnacji/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s