D N A

Energetyczne DNA, to takie wibracje, które dusza wybiera sobie, aby wcielić się w konkretną przestrzeń, na przykład przychodząc w przestrzeń ziemską ustala takie DNA, jakie jej najbardziej pasuje, do jakich przywykła lub jakimi chce operować właśnie tu i teraz.

DNA niesie ze sobą konkretne możliwości, a że nie wszyscy ludzie mają DNA typowo i w 100% ludzkie, to dlatego jest taka różnorodność cech, charakterów, wspomnień, talentów… Mnogość jest wspaniała i fascynująca, zwłaszcza, że tak naprawdę niewiele dusz wybrało sobie typowo ludzkie wibracje, ja przynajmniej spotykam bardzo różne osobistości. Bywają DNA złożone w bardzo małej części z ludzkiego, bywają i takie, które są „cięższe”, niż ludzkie. Mając jakieś cechy, można je aktywować, to jak ukryte możliwości, o których czasami się nie wie lub posługuje się nimi całkiem nieświadomie. Czasami ludzie się zastanawiają skąd coś wiedzą, jakim cudem coś umieją – może to być zapisane właśnie w DNA. Oczywiście mowa o cechach na poziomie energetycznym, ciało materialne w jakimś stopniu je tylko wyłapuje, ale jego gęstość sprawia, że ufizycznienie ich jest bardzo ograniczone.

W astralu można odczytać DNA każdej istoty, dlatego nawet gdy przybiera piękną postać, a jej emanacje mówią zupełnie coś innego, odczytując jej prawdziwe wibracje, możemy odtworzyć jej prawdziwą postać, prawdziwe zamiary. Niestety zdarza się bardzo często, że istoty mają wygląd inny, niż niesie ich wibracja, dlatego trzeba to sprawdzać lub wyćwiczyć w sobie automat, dzięki któremu już od razu będziemy wiedzieć co się kryje za ładną maską. Bytom się nie ufa, bo bazują na zaufaniu, którego nauczono nas od najmłodszych lat życia. Na przykład na religii wmawiano, że aniołki strzegą i każdy ma swojego anioła stróża. Tym samym próbowano zrobić z ludzi niezdolnych do samoobrony, ograniczyć ich wolna wolę, a wręcz rozleniwić, aby pozwolili robić innym coś za siebie, nie ponosząc odpowiedzialności. Na tym właśnie polega kontrola, żeby oddać się w czyjeś ręce, bezgranicznie ufając tym, którzy na to nie zasługują i wykorzystują przeciwko danej osobie. Pozwolenie na powolne zniewalanie ciała i duszy powoduje, że trudniej jest wyjść z matrixa… Dlatego dobrze jest nauczyć się rozpoznawać istoty tutaj, jak i w przestrzeni energetycznej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s