Fragmenty sesji

Zamieszczamy tutaj notatki opublikowane za zgodą osób.

—————————————————————————–

Sesja Mężczyzna lat 43 (Przewodnicy 4)

1.Przewodnik Mnich,Franciszkanin duch

Karmił się – zabierał dla siebie energię przyjemności życia. Takich przyjemności, których nie zaznał i nie miał za swojego życia. Była zgoda na to pobieranie energii dana przez mężczyznę.

Bazował na : Program oddawania – oddawał energię przyjemności życia mnichowi i po części swojej rodzinie żyjącej, była to dla nich dodatkowa energia. Przyczyna: dużo programów kościelnych, śluby, wyrzekanie się bogactwa, przyjemności itp.. dużo wcieleń religijnych włącznie z fanatyzmem

2.Podająca się za opiekuna istota podpięta pod energię seksualną (ciągłe myślenie o seksie)

Implant od kości ogonowej idący przez nogi do stóp.

Wpływy: lenistwo (utrata energii ), poczucie beznadziejności,

Wgląd we wcielenie:

Chłopiec siedzi na kamieniu a inni chłopcy się z niego śmieją, wtedy przywołuje istotę z którą zawarł układ (chłopiec doświadczył zhańbienia, wykorzystanie seksualne).

Był okradany z energii przyjemności życia, co zarazem wiązało się z oddawaniem tej energii, ponieważ jedno bez drugiego nie istnieje. Przy stosunkach energia była kradziona przez ten byt.

3.Aniołek ?- forma węża przedstawia się Anielskim imieniem

Wpływał: zamykał mu oczy aby nie widział prawdy.

Ingerował: mylne postrzeganie ludzi, nie dostrzeganie prawdziwej natury ..jacy są źli czy dobrzy ?

Poprzez myśli , na głowę , podgryzanie.

Zdejmowanie pieczęci – sakramenty (mają różne formy) duże przyciski, igły. Wzdłuż kręgosłupa jakby aktywowały drugi (podwójny) kręgosłup.

4. Żeńska forma, w odczuciu czuć szaleństwo. Istota natury zainfekowana przez inne byty. Mieszała w myślach mężczyzny.

————————————————————————————–

Kobieta a męska linia rodu, klątwa.

Ingerencja, stan depresyjny niski pozom energii. Byty podpięcie pod temat nie przepracowany – macierzyństwo u kobiety, niskie poczucie wartości jako matki , oddanie się rodzinie w pełni w zamian za tzw. ochłapy (odczucie i obserwacje z życia, doświadczenia)

Zaburzenie w dawaniu i przyjmowaniu, wzorce ofiary.

Byty przesyłały myśli i kreowali , samotność, chcieli jej sprzedać samobójstwo. Zabierali energię : radość tworzenia, moc kreacji, gromadzili energię od wielu ludzi dla swoich potrzeb.

Wygląd ciała subtelnego: kobieta z dzieckiem 1,5 rocznym. Doświadcza ciężkiego życia, aby go chronić bierze jego doświadczenia na siebie. Tworzy program brania na siebie za innych ciężkich doświadczeń.

Robi to z miłości do niego, aby nie cierpiało tak jak ona. Również pokazał się wzorzec miłości.

(Dużo programów religijnych, ofiary, męczeństwa , cierpienia)

Przyglądamy się rodowi, silna linia kobiet, słaba mężczyzn.

Kobieta wdowa, syn chory. W linii same kobiety, mężczyźni przedwcześnie odchodzili , samotność.

Klątwa wypowiedziana przez kobietę w rodzie, która przeklęła swojego męża (opity, nierób) , w czasie złości krzycząc, że da sobie bez niego radę. Zmiana postawy jako kobiety i nowa silna jej rola (decyzja , intencja)

—————————————————————-

Fragmenty sesji, zawiść i zazdrość kobiety

Kobieta nr.1 doświadczała ciągłych ataków od drugiej kobiety nr.2 , konflikt zaciąganie długów, ciągłe podczepienia energetyczne. Odczucia 1 kobiety, zawiść , zazdrość względem jej, pretensję złe życzenie, rzucanie klątw.

Chęć spłacenia przez kobietę nr.1 zadłużenia względem 2, ale nie chodzi o pieniądze ..chodzi o pozycję, i fakt że nawet kobieta 2 nie zdolna do przyjmowania, kreowanie i złe życzenie.

( Zaburzenie między dawaniem a przyjmowaniem )

Przyczyna: wcielenie

2 chłopców , dzieci składają sobie przysięgę krwi, jako rodzeństwo że będą sobie pomagać.

1 chłopiec jako dorosły – stabilność materialna , 2 chłopiec jako dorosły nic mu nie wychodziło , bezradność życiowa.

Pomoc przez brata nr.1 drugiemu nie daje efektów, tworzy i wzmacnia jego bezradność ciągłe oczekiwania, przestaje pomagać. 2 brat umiera w nędzy.

Uwagi : przysięga w sama w sobie uwarunkowała doświadczenia. Przysięga przeniosła się na kolejne wcielenie. Niedołężny brat życiowo, nie bierze odpowiedzialności za swoje życie, wypiera ją z siebie i zrzuca na brata 1.

———————————————————————————————

Osoba parapsychiczna , doświadczenie  porażek w życiu.

Byt podający się za świętego, pytany kto go zaprosił , odpowiada że Matka tej osoby.

Byt był podpięty pod cały ród. Podpięcie pod wyższe wibrację pod współodczuwanie.

Jego zadaniem było: zwiększanie, uwypuklenie zdarzeń nawet tych małych doświadczeń aby poprzez te doświadczenia ( często porażki ) tworzyć wierz między partnerami, rodziną.

Poprzez przywołanie ingerował w wydarzenia zewnętrze , uświadamiał problem , odsuwał materializm ( manifestacji celów i osiągnięć sukcesów )

Linia rodu, kobieta która stworzyła taką przestrzeń i przywołała tą istotę, aby rodzina przestała się kłócić i z sobą walczyć, a w chwili problemu i trudności się jednoczyła . ( przypomina model działania i mentalności Polaków ??) U tej osoby  hamował działania , tego czego pragnęła. U partnera tej osoby odsuwał uwagę od spraw materii ( aby pogłębić problemy)

—————————————————————-

Kobieta – sprawdzamy przestrzeń związany z przyjmowaniem i posiadaniem pieniędzy dóbr materialnych, byciem w dobrobycie i dobrostanie.

Przestrzeń który symbolizuje  portfel , czarny od lęków, braku poczucia bezpieczeństwa.

-Energia ciężka, zniszczenia. Wcielenie : Francja, arystokracja , szafot – informacja zapisana w trakcie śmierci: Nie warto być bogatym, bo się straci życie.

-Lęk, brak równowagi w przyjmowaniu: Kobieta która znalazła szlachetny kamień, klejnot. Zostaje oskarżona o kradzież czego skutkiem było dużo cierpienia .Poprzez doświadczenia wyrzekła się bogactwa.

– Lwy, arena ..rozrywanie ciał, lęk, przerażenie – umieranie za swoją wiarę

– przybijanie do krzyża – za pomoc przy pomocy ubogim, usuwanie ludzi niewygodnych fałszywe oszczerstwa.

Formy różnego cierpienia w efekcie statusu jakim się urodziło i było , krótkie motywy, gdzie pieniądza nie chce się przyjmować, ponieważ w podświadomości jest pamięć kojarzona z bólem cierpieniem, a nawet utratą życia. A podświadomość i to co przeszliśmy przecież też ma za zadanie nas samych chronić. Wiara, która jest najsilniejszą mocą człowieka.

——————————————————

Odczucie ciała astralnego, atak .

Odczucie kobiety kiedy się przebudzała , genitalia, penetracji przez członka.

Ingerencja człowieka, bawiącego się w przestrzeni astralnej, kradzież energii.

Mężczyzna praktykujący czarną magię, podpina się w astralu świadomie. Z jego działań korzystały byty, które na nim pasożytowały.

Podpiął się pod temat , wszedł w przestrzeń tej osoby – podważenie poczucia bezpieczeństwa. Ingerencja jego bytów, wysyłanie myśli o beznadziejności życia.

——————————–

Sesja – kobieta lat 44

Bardzo ciężki stan zdrowia, osłabienie, wyczuwalna energia śmierci dla kilku znajomych/bliskich osób.

Problemy z bezsennością od dziecka.

Ciało subtelne tak samo wyglądające w dwóch postaciach, kobieta skulona płacząca i obok stojąca, dość silne ciało subtelne.

Ciało subtelne silniejsze, sprawdzanie przebierańca. Istota męska oblepiająca, połączona z kobietą była z nią w wielu inkarnacjach. Do podłączenia doszło kiedy dwie dusze -kobieta i ten byt zawierają umowę przed wcieleniem kobiety. Umowa polegała na tym, że się połączą i męska istota będzie ją wspierać. Miała ją chronić przed ciężkimi doświadczeniami, nie odczuwając tego tak mocno i drastycznie. W pierwszym w cieleniu rzeczywiście istota dopełnia umowy, ale w kolejnych już nie. Dochodzi do mutacji, istota patrzy jej oczami, a karmi się wyższymi wibracjami .

Obserwowano wybrane implanty energetyczne. Ciało fizyczne nie przyjmowało substancji odżywczych, pokarm przelatywał przez układ trawienny. Zaburzenia w niektórych czakrach.

Przełyk, gardło, jak i pozostałe narządy układu pokarmowego – energia metalu (zaburzenie funkcji nabłonka)

Wyczuwalna energia śmierci- kobieta przez brak siły, zmęczenie utraciła wolę życia i zaczęła tworzyć przestrzeń / tunel do odejścia z tego świata. Decyzja należąca do duszy i woli (podjęta decyzję o życiu i usunęła przestrzeń, która miała ją przeprowadzić na drugą stronę).

Przyczyna bezsenności od dziecka, problemy ze spaniem.

Lęk dziecka przed zaśnięciem. Jako dziecko przebudza się w nocy i widzi wielkiego węża nad sobą, który chcę ją pożreć. Lęk powoduje zawieszenie i zablokowanie dziecka jak i istoty węża. Wąż był w pozycji paszczy otwartej, więc dziecko widziało paszczę. Zawija się wokół głowy i ją kąsa. Inicjacja zostaje przerwana. Dziecko uwięziło energię węża. W inicjacji chodziło o to, że wąż połykając ją miał być zarazem kokonem dla niej, w którym przeszłaby wewnętrzną przemianę i odrodziła się jako piękny motyl. Ze względu na to, że nie wiadomo – ponieważ myślę, że to indywidualne doświadczenia – odradzam takie życzenie doświadczeń. Inicjacja miała cel doświadczenia zdarzeń i przygotowania się do służenia ludziom, leczeniu.

Kobieta wybiera inną formę drogi przemiany do osiągnięcia swoich i duszy celów.

Kobieta zwróciła się o pomoc do 2 kobiet w kwestii uzdrowienia pomocy przy stanie zdrowia i bezsenności. Co do pracy energetycznej spowodowało pogorszenie stanu zdrowia. Kobiety miały dobrą wolę, ale proszę powstrzymać się od osądu ich skutków. Usunięto ducha z rodzinny kobiety. Chcąc pomóc w zasypianiu, skierowano bardzo gęstą energię, która spowodowała zamroczenie i wraz z intencją (wzmocnienia osoby) wzmocniła blokady i uszkodzenia w ciele fizycznym. Utworzenie przestrzeni energetycznej wkoło niej, „wór”, z informacją energetyczną osadzenia i uśpienia.

Kobieta brała udział w rytuałach związanymi z wchodzeniem w odmienne stany świadomości poprzez rośliny halucynogenne i komunikowania się w ten sposób z bytami. Ingerowanie w czakrę serca, zakotwiczenie w przeponie. Byty doświadczały euforii i bycia na tak zwanym haju, poprzez zażywanie tych roślin przez kobietę. Skutkiem tego było otwarcie się na byty, pozwolenie im przebywania w swojej przestrzeni i ingerowania. Rośliny zaczęły zakorzeniać się w energii kobiety na różnych poziomach.

Poprzez to można zauważyć jak powstaję i jak wygląda uzależnienie z punktu energii.

Szamanizm który świadomie pracuje z duchami również roślin, doskonale mówi o tym, że kiedy przyjmujemy roślinę to poddajemy się duchowi rośliny. Przy uzdrawianiu duch rośliny leczy.

Otwartość tej kobiety na rośliny doświadczanie była jak najbardziej odpowiednia ponieważ w jej pamięci i wcieleniach jest cześć uzdrowicielska, jako czarownica. Tyle, że tą informację wykorzystały byty, które podawały się za opiekunów, ponieważ miały w swój interes.

U kobiety został jeden tzw. przewodnik, choć to dusza – duch, z którym się umówiła na towarzyszenie w tym życiu. Ten duch jest wolny od ingerencji w niego i uznaję wolną wolę kobiety.

W trakcie sesji doszło już do polepszenia samopoczucia jeśli chodzi o świadomość, odzyskanie energii. Poprawiło się spanie bez żadnych środków leczniczych. Kobieta teraz skupiła się na regeneracji i pomocy swojemu ciału w uzdrowieniu.