Sesje indywidualne

Witaj,

Zajmujemy się odczytywaniem przestrzeni energetycznej i ciał energetycznych człowieka.

Odczytywanie energetyczne, które wykonujemy służy zdiagnozowaniu przyczyny problemu jak i zarazem uzdrowieniu (naprawienie, przywrócenie do równowagi w energetyce).

Przykładowe czynniki braku równowagi:

  • Wpływy, podłączenia, ingerencje bytów (implanty energetyczne, pieczęcie religijne)
  • Karmę osobistą
  • Chore i toksyczne relacje międzyludzkie ( umowy i wpływy relacji z poprzednich wcieleń)
  • Wpływy przodków / duchów , karmę rodową ( klątwy, wzorce , mechanizmy)
  • Intencje
  • System poczucia własnej wartości i pewności siebie ( wzorce, programy)
  • Energetyczne przyczyny chorób w ciele fizycznym
  • Sprawdzanie przepływu energii w ciele, ubytki i utrata energii ( stany depresyjne)
  • Sprawdzanie i oczyszczanie przestrzeni użytkowych

W Sesji biorą udział 3 osoby parapsychiczne, jedna prowadzi sesję, dwie skupiają się na widzeniu. Przebieg sesji jest bardzo indywidualny, dostrajamy się do przestrzeni i celu sesji. Nie wymagamy żadnej specjalistycznej wiedzy w dziedzinie ezoteryki.

Jeżeli klient chce uwolnić się od danej ingerencji bytu – manipulacji czy blokady lub dokonać zmian w swojej przestrzeni energetycznej, dzieje się to na bieżąco. Całość odbywa się na poziomie energetycznym – duchowym.

Na sesji zajmujemy się tylko osobą, która się do nas zgłasza i sprawami, które chce rozwiązać, bez ingerencji w osoby trzecie ( nie dotyczy duchów i dzieci ). Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sesji, z przyczyn niepełnoletności lub chorób psychicznych (brak kontaktu ze świadomością, z którą można nawiązać rozmowę). W przypadku osób z ciężkimi uzależnieniami, po rytuałach i inicjacjach, decyzję o podjęciu się sesji rozpatrujemy indywidualnie.

Sesja jest pracą z energią na poziomie eterycznym, mentalnym, emocjonalnym. Wolimy, aby traktowano ten typ sesji jako doradztwo duchowe. W przypadku energii, która zmaterializowała się już jako choroba, trzeba działać na poziomie materii – klient powinien dobrać odpowiedni dla siebie sposób leczenia.

Gwarantujemy dyskrecję i indywidualne podejście, sesja trwa do 2 godzin.

Sesje odbywają się telefonicznie, ze względu na różne miejsca pobytu.

Jest możliwość uczenia i prowadzenia jak radzić sobie ze zdolnościami empatycznymi i parapsychicznymi. ( sesję lub zajęcia Warszawa, Kraków, Bielsko- Biała wedle zainteresowania ).

Jesteśmy wolne od kultów, od szkół duchowych nasza wiedza i doświadczenie wynika z naszych osobistych doświadczeń jak i pracy z ludźmi.

kontakt telefoniczny

Elżbieta 795 989 000

Advertisements