Sesje indywidualne

Jest to odczytywanie przestrzeni energetycznej i ciał energetycznych człowieka. Czasami w życiu występują sytuacje, nie mające wytłumaczenia, czasami czyjeś zachowanie mówi o tym, że coś się dzieje, ale żadne poszukiwania nie przynoszą odpowiedzi.

Odczytywanie energetyczne, które wykonujemy jest po to, aby poszukać rozwiązań gdzie indziej, zajrzeć głębiej i dopiero spojrzenie “od środka” mówi nam o czymś, co rzutuje na życie. Ciągłe znajdowanie się w przeszłości lub przyszłości powoduje, że nie jest się w chwili teraźniejszej, co pochłania dużą ilość energii i tak naprawdę przeszkadza w przeżywaniu życia w pełni.

Pracujemy głównie przez odczytywanie energii, a celem sesji jest zdiagnozowanie przyczyn energetycznych w ciele i przestrzeni człowieka. Wpływają one na stan klienta i odbiór jego rzeczywistości (lęki, samopoczucie, emocje, stany chorobowe).

Podczas sesji zwracamy uwagę na:

  • Wpływy i ingerencje bytów
  • Karmę
  • Chore i toksyczne relacje międzyludzkie
  • Wpływy przodków / duchów
  • Intencje
  • System poczucia własnej wartości i pewności siebie
  • Energetyczne przyczyny chorób w ciele fizycznym

Sesja jest prowadzona przez dwie osoby o zdolnościach parapsychicznych i polega na postrzeganiu pozazmysłowym. Po przeprowadzeniu wywiadu z klientem o jego oczekiwaniach, osoba prowadząca zadaje pytania, a druga przez cały czas odczytuje napływające informacje i mówi co się pojawia. Przebieg każdej z nich jest bardzo indywidualny, dostosowujemy się do możliwości, najważniejszych potrzeb i oczekiwań klienta. Nie wymagamy żadnej specjalistycznej wiedzy w dziedzinie ezoteryki.

Jeżeli klient chce uwolnić się od danej ingerencji bytu – manipulacji czy blokady lub dokonać zmian w swojej przestrzeni energetycznej, dzieje się to na bieżąco. Całość odbywa się na poziomie energetycznym – duchowym.

Na sesji zajmujemy się tylko osobą, która się do nas zgłasza i sprawami, które chce rozwiązać, bez ingerencji w osoby trzecie. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sesji, z przyczyn niepełnoletności lub chorób psychicznych (brak kontaktu ze świadomością, z którą można nawiązać rozmowę) oraz bardzo ciężkich uzależnień.

Sesja jest pracą z energią na poziomie eterycznym, mentalnym, emocjonalnym. Wolimy, aby traktowano ten typ sesji jako doradztwo duchowe. W przypadku energii, która zmaterializowała się już jako choroba, trzeba działać na poziomie materii – klient powinien dobrać odpowiedni dla siebie sposób leczenia.

Gwarantujemy dyskrecję i indywidualne podejście, sesja trwa do 1,5 godziny.

Z tego względu, że pochodzimy z dwóch różnych rejonów Polski osobiste sesje planujemy z dużym wyprzedzeniem, a sesje telefoniczne umawiamy w miarę szybko, w zależności od warunków.

 

Sesje odbywają się w Bielsku-Białej oraz Warszawie.

Osoby zainteresowane są proszone o kontakt telefoniczny.

Elżbieta  795 989 000

 

Advertisements