Sesje indywidualne

Witaj,

Zajmujemy się odczytywaniem przestrzeni energetycznej i ciał energetycznych człowieka.

Odczytywanie energetyczne, które wykonujemy służy zdiagnozowaniu przyczyny problemu jak i zarazem uzdrowieniu (naprawienie, przywrócenie do równowagi w energetyce).

Przykładowe czynniki braku równowagi:

  • Wpływy, podłączenia, ingerencje bytów (implanty energetyczne, pieczęcie religijne)
  • Karmę osobistą
  • Chore i toksyczne relacje międzyludzkie (umowy i wpływy relacji z poprzednich wcieleń)
  • Wpływy przodków / duchów, karmę rodową (klątwy, wzorce, mechanizmy)
  • Intencje rzucone bezwiednie
  • System poczucia własnej wartości i pewności siebie (wzorce, programy)
  • Energetyczne przyczyny chorób w ciele fizycznym
  • Sprawdzanie przepływu energii w ciele, ubytki i utrata energii (stany depresyjne)
  • Sprawdzanie i oczyszczanie przestrzeni użytkowych

W Sesji biorą udział dwie osoby parapsychiczne, jedna prowadzi sesję i zapisuje, druga skupia się na widzeniu. Jej przebieg jest bardzo indywidualny, dostrajamy się do przestrzeni i celu sesji. Nie wymagamy od Ciebie żadnej specjalistycznej wiedzy w dziedzinie ezoteryki.

Jeżeli chcesz uwolnić się od danej ingerencji bytu – manipulacji czy blokady lub dokonać zmian w swojej przestrzeni energetycznej, dzieje się to na bieżąco. Twoje indywidualne ciało eteryczne, z którym pracujemy wyraża zgodę lub jej brak na coś, co wyłania się w trakcie. Całość odbywa się na poziomie energetycznym – duchowym.

Na sesji zajmujemy się tylko osobą, która się do nas zgłasza i sprawami, które chce rozwiązać, bez ingerencji w osoby trzecie (nie dotyczy duchów i dzieci). Aby zamówić dla siebie sesję należy podjąć kontakt telefoniczny – musimy wiedzieć, że dana osoba wie o sesji i wyraża na nią zgodę.

Jest to praca z energią na poziomie eterycznym, mentalnym, emocjonalnym. Wolimy, abyś traktował/a ten typ sesji jako doradztwo duchowe. W przypadku energii, która zmaterializowała się już jako choroba, trzeba działać również na poziomie materii – powinno się dobrać odpowiedni dla siebie sposób leczenia.

Gwarantujemy dyskrecję i indywidualne podejście, sesja trwa od 1 do 3 godzin.

Sesje odbywają się poza klientem, to znaczy, że informujemy o dacie i godzinie kiedy będzie miała miejsce, ale nie pozostajemy wtedy w kontakcie. Z naszego doświadczenia wynika, że sesje takie są skuteczniejsze, ponieważ klient nie zakłóca swoją energią, myślami, emocjami tego co w danej chwili się dzieje. Może na przykład usłyszeć coś, co mu się nie spodoba i wypierać to myślami, przez co osoba przebywająca w jego przestrzeni energetycznej ma do wykonania trudniejszą pracę. Może to nawet zafałszować obraz danej sytuacji.

Prosimy, aby w tym czasie nie były wykonywane inne „zabiegi” energetyczne, typu jasnowidzenie, wróżenie, wszelkie podróże astralne, bioenergoterapia i tym podobne.

Przed lub po sesji jeśli masz ochotę, możesz dołączyć do naszej zamkniętej grupy na facebook’u, w której kontynuujemy swoją Ścieżkę Świadomości, dzielimy się odczuciami, doświadczeniami, z naszej strony wrzucane są ćwiczenia itp.

Jest możliwość uczenia i prowadzenia osób, jak radzić sobie ze zdolnościami empatycznymi i parapsychicznymi, ale także jak ogarniać własne emocje, aby nie rządziły nami, tylko my nimi.

Jesteśmy wolni od kultów, religii, szkół duchowych, nasza wiedza i doświadczenie wynika z osobistych doświadczeń jak i pracy z ludźmi.

kontakt telefoniczny:

Ewelina  796 751 735

Paweł   792 609 711