Jak mogę pomóc…

Odczytywanie poprzednich wcieleń i powiązań karmicznych

Opis osobistego Przewodnika Duchowego + ewentualne pytania do niego

Analiza ogólna – czakry, osłony, podczepienia itp.

 

  • Odczyt stanu czakramów, czyli skanowanie. Czakry to centra energetyczne w ciele człowieka, kiedy są zamknięte lub nieprawidłowo działają, również w ciele fizycznym pojawia się wiele nieprawidłowości. Ich stan jest bardzo ważny zarówno pod względem duchowym, ale także fizycznym, ponieważ każda choroba zapoczątkowana jest w duchu.  Sprawdzenie osłon, blokad, tarcz występujących na różnych poziomach ciała. Jeśli będę w stanie powiem Ci jak pozbyć się danej blokady / osłony.
  • Opis Przewodnika Duchowego – czy chciał(a)byś wiedzieć co to za istota, która się Tobą nieustannie opiekuje? Jest to Twój osobisty Opiekun i często słyszysz go jako głos intuicji. Często zdarza się, że ich nie słuchamy, dlatego podczas mojego kontaktu może zechcieć przekazać dla Ciebie jakąś wiadomość. Możesz zadać też pytania, na które mam nadzieję udzieli odpowiedzi. Mam kontakt z Przewodnikami Duchowymi, widzę ich różnie – czasem sama twarz, innym razem tylko sylwetka, ale zawsze istoty te niosą ze sobą jakąś energię. Czasem jedna osoba posiada więcej niż jednego Przewodnika.
  • Czytanie aury – zdarza się, że czasem w czyjejś aurze pojawia się jakiś byt, wtedy czujemy się dziwnie, mamy np. lęki pochodzące z niewiadomego źródła, pojawiają się niepokojące myśli itp. Kiedy w aurze znajdzie się duch może świadomie kierować myślami osoby, może ją skłaniać do określonych czynów… Aura pokazuje też nasz stan zdrowotny, energetyczny, w aurze jest niemal wszystko co doczepiło się z zewnątrz. Czytam aurę wyłącznie ze zdjęcia. Na podstawie aury, tego co czuję i widzę u danej osoby mówię gdzie występują blokady lub przyczyny sytuacji życiowej pytającego. Doradztwo może dotyczyć różnych sfer życia, rozwoju duchowego, stanu emocjonalnego itp. Jeśli chodzi o zdrowie, to nie stawiam diagnozy choroby, a jedynie mogę zobaczyć przyczyny energetyczne tkwiące na przykład w poprzednim wcieleniu lub w ingerencji bytów.
  • Sprawdzenie karmy i poprzednich wcieleń – to coś na “topie” ostatnich miesięcy… Ludzie zaczynają łączyć pewne fakty i czują powiązania. Mogę sprawdzić Twoje poprzednie wcielenia, ale wcześniej zastanów się po co chcesz to wiedzieć i jeśli to ma pomóc, to napisz do mnie na maila podanego poniżej. Napisz czy wcielenie ma dotyczyć konkretnej osoby czy tylko Ciebie i jakie sytuacje chcesz w ten sposób wyjaśnić.

Aby zamówić usługę napisz do mnie maila (ewelinao86@wp.pl) oraz dołącz swoje zdjęcie – najlepiej całej sylwetki. Czas oczekiwania jest różny, ponieważ nie zawsze mogę od razu znaleźć odpowiedni moment. Może upłynąć kilka dni, zanim odpiszę, choć staram się to robić na bieżąco. Najważniejszy jest stan spokoju i wyciszenia, żebym mogła poświęcić dla każdego odpowiednią ilość czasu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s