Opinie

Jeśli korzystałeś/aś już z moich usług, czujesz się usatysfakcjonowany/a  i zechcesz wyrazić swoją opinię, to proszę, zrób to tutaj.

19 comments on “Opinie

 1. Witam, Ewelina zrobiła dla mnie rozkład karmiczny na poprzednie wcielenie z bliską mi osobą i mogę szczerze napisać, że jestem zaskoczona trafnością jej wróżby ponieważ szczegóły zgadzały się z życiem teraźniejszym, także podziwiam ogromną intuicję Eweliny, na pewno jeszcze skorzystam z Twojej pomocy, pozdrawiam!

  • mogę jedynie potwierdzić to, co napisano na temat intuicji Eweliny oraz trafności jej wróżb. Wykonany przez Nią rozkład nie tylko rozwiał wszelkie moje wątpliwości, ale również wiele pomógł. Jestem pod ogromnym wrażeniem trafności Jej spostrzeżeń.

 2. Ewelina nie strzela kulami w płot ale trafia w samo sedno. Jest konkretna i skuteczna a za razem ciepła w rozmowie. polecam z całego serca 🙂

 3. Ewelina jest osobą, która zna się na tym co robi, a i doskonali się w swym fachu, nie pozostając w miejscu. Ciągle się rozwija, co pomaga jej za każdym razem pomóc Tobie *masło maślane*. Prosta rada: jeśli chcesz skorzystać z jej rady – śmiało możesz to robić, na pewno Cię nie zawiedzie i będziesz zadowolony klientem/zadowoloną klientką. Naprawdę bardzo mocno polecam.

 4. Ewelina przede wszystkim jest ciepłą kobietą. Bardzo przyjazną i cierpliwą 😀 Rozklad karmiczny pomógł mi zrozumieć swoich błędy i postępowania – otworzył oczy co powinnam zmienić. Trafność jest zaskakująca.
  Po zeskanowaniu mnie szczegółowo i zrozumiale opisała wszystko co zobaczyła. Znacznie zmniejszyła dolegliwości. Wiem, że w razie potrzeby zawsze będzie pomocna i zawsze znajdzie choć odrobine czasu. Od chwili poznania jej dużo się we mnie i w moim życiu zmieniło co jest mocnym atutem. Gorąco polecam 🙂

 5. Jestem pod wrażeniem jej intuicji i z czystym sumieniem polecam ją wszystkim niezdecydowanym – naprawdę warto!
  Wielki szacunek za profesjonalne podejście do tak trudnej dziedziny jaką jest wróżenie z tarota. Uznania należą się też za portrety (lekka zazdrość mnie bierze o jej talent 😉 ).

 6. Dolaczam sie do powyzszych komentarzy! Eweliny jest bardzo serdeczna, mila , mloda osoba , profesjonalistka w tym co robie. Bezblednie trafia w sedno sprawy, opis I ocene ludzi. Ma niekonczaca sie cierpliwosc ! Polecam wszystkim!

 7. Polecam z całego serca Ewelinę!! Bardzo ciepła osoba, konkretna czyniąca cuda!!!! Dzieki niej dowiedziałam się cos więcej o moich Kochanych Przewodniczkach, o bardzo cennych przekazach od nich , które na pewno wpłyną na mój rozwój duchowy w tym wcieleniu 🙂

 8. Serdecznie polecam. Jasne i konkretne odpowiedzi bez owijania w bawełnę 🙂 Jeśli chodzi o przeszłość i teraźniejszość wyczytaną z kart, wszystko się zgadza. Wróżba rozwiała moje wątpliwości i pomogła dokonać właściwego wyboru. Pewnie jeszcze tu kiedyś powrócę 🙂

 9. Potwierdzam to wszystko co napisano na temat intuicji, trafności wróżb, wyczucia sytuacji i osób, Ewelina jest konkretna i dokładna a jednocześnie ciepła, przyjazna, cierpliwa, serdeczna, bardzo miła, profesjonalistka w tym co robi. Za pomocą kart potrafi dokładnie i trafnie określić przeszłość i teraźniejszość. Bardzo serdecznie polecam Ewelinę, czyniącą „cuda”.

 10. Ewelina jest niesamowicie dobra w tym co robi, posiada MEGA intuicję oraz MEGA wiedzę. Ponadto jest osobą ciepłą, uprzejmą i bez problemu doradzi osobie zagubionej ( takiej jaką byłam np ja ;), która nie wie, jaki rozkład wybrać dla siebie, aby rozwiać swoje wszelkie wątpliwości. Korzystałam z usług Eweliny dwukrotnie i wiem już na pewno ! – że nie zamienię jej na żadną inną. Trafność jej rozkładów szokuje, a etyka, którą posługuje się na codzień , uświadamia, że Tarot to nie wyrok ,tylko Twój wybór ostatecznie decyduje, o tym co wydarzy się w Twoim życiu. Posługuje się wskazówkami, które mi osobiście bardzo pomogły uwierzyć w to, że tak naprawdę to we mnie jest moc. Ewelina dziękuję.
  Reasumując :
  Gorąco polecam z czystym sumieniem Ewelinę i jej karty 🙂 !!!

 11. Polecam Ewelinę. Naprawdę nieczęsto można spotkać osobę tak miłą, uprzejmą, zyczliwą a jednocześnie rzeczową i pomocną. Ponadto, Jej przewidywania zaczęły się spełniać już po kilku dniach! Jestem też pod wrażeniem Jej chęci niesienia pomocy – byłam naprawdę w podbramkowej sytuacji, a Ewelina potrafiła rozjaśnić moje czarne myśli.

 12. Dziękuję bardzo za wszystko. 🙂 Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani pracy, umiejętności i podejścia do ludzi. Życzę powodzenia, wszystkiego dobrego:)

 13. Bardzo realistyczna osoba ze zdrowym podejściem do życia w połączeniu z rozwojem i strefą ducha. Bardzo polecam nie tylko kiedy ktoś chcę porozmawiać ze swoim przewodnikiem, duchami.Widzeniem aury przez tą Panią, jest niesamitym dośiwadczeniem jak opisie i przełożeniu co się odziało w danej chwili. Serdecznie Pozdrawiam i dziękuję 🙂

 14. Jeżeli masz problem, albo potrzebujesz pomocy to właściwie trafiłeś/łaś. Zdolności i podejście do zagadnień REWELACJA. Tylko od Ciebie zależy co z tym dalej zrobisz. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie. 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s